Strona główna Realizowane inwestycje

Skontaktuj się z nami

Realizowane inwestycje

1.   Projekt przebudowy budynku PSE S.A. Radom, zlokalizowanego przy ulicy Żeromskiego 75. Celem zadania inwestycyjnego jest przygotowanie pomieszczeń dla przenoszonej infrastruktury PSE S.A. Radom z sąsiedniej lokalizacji. Harmonogram przewiduje uzyskanie pozwolenia na budowę w 2017 roku. Rozpoczęcie prac  budowlanych w II kwartale 2018 roku.

 

 

 

2.    Analizy przedinwestycyjne dotyczące możliwości posadowienia infrastruktury PSE S.A. we wstępnie określonych lokalizacjach. Opracowania dotyczą infrastruktury niezbędnej do prawidłowego zarządzania krajowym systemem przesyłowym.

 

 

3.  Nowa siedziba Polskich Sieci Elektroenergetycznych powstanie przy ulicy Anny Walentynowicz, na działce o powierzchni 3,2 ha. To teren, który Rada Miejska zgodziła się wydzierżawić spółce na 40 lat. Umowę dzierżawy podpisano 9 października 2017 r. w Urzędzie Miasta w Radomiu.  Budynek PSE ma być gotowy w 2021 roku. Według planów spółki, będzie to czterokondygnacyjna budowla o powierzchni około 9 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Wartość inwestycji szacuje się na co najmniej 15 mln złotych.

       W nowej siedzibie PSE, oprócz części biurowo-administracyjnej, znajdzie się także część techniczna

 

             http://www.propertynews.pl/biura/pse-szykuja-nowa-siedzibe,58080.html

             http://energetyka.wnp.pl/pse-beda-mialy-w-radomiu-nowa-siedzibe,307995_1_0_0.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

goUp

Współpracujemy

z największymi ośrodkami naukowymi